Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
150 EUR
ELINA LUUKANEN (född 1941) "hemma", signerad samt daterad -96, etsning och akvatint, 38/60, 21,5x16 cm
835963
2020-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här