Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
150 EUR
ELINA LUUKANEN (född 1941) "förut II", signerad samt daterad -95, akvatint och etsning, 47/60, 23x18 cm
835964
2020-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här