Klubbat för:
320 EUR
Utropspris
400 EUR
SPEGELLAMPETTER, ett par, barockstil, 1900-talets första hälft, slipad dekor av vase och krona, en ljusarm av mässing, 43,5 x 18,5 cm.
Smärre slitage
835966
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här