Spegellampetter ett par

Spegellampetter ett par
Spegellampetter ett par
Spegellampetter ett par
Spegellampetter ett par
Spegellampetter ett par
Spegellampetter ett par

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

SPEGELLAMPETTER, ett par, barockstil, 1900-talets första hälft, slipad dekor av vase och krona, en ljusarm av mässing, 43,5 x 18,5 cm.

Smärre slitage

835966

2020-12-09