Kirsi Neuvonen etsning

Kirsi Neuvonen etsning
Kirsi Neuvonen etsning
Kirsi Neuvonen etsning
Kirsi Neuvonen etsning
Kirsi Neuvonen etsning
Kirsi Neuvonen etsning
Kirsi Neuvonen etsning
Kirsi Neuvonen etsning

Klubbat för:

90 EUR

Utropspris

150 EUR

KIRSI NEUVONEN (född 1960) springbrunn, signerad samt daterad -97, etsning och akvatint, 32/70, 20x20 cm

835971

2020-11-17