GUNNAR NYLUND

GUNNAR NYLUND
GUNNAR NYLUND
GUNNAR NYLUND
GUNNAR NYLUND
GUNNAR NYLUND
GUNNAR NYLUND
GUNNAR NYLUND
GUNNAR NYLUND
GUNNAR NYLUND
GUNNAR NYLUND

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR NYLUND, figurin, hermelin, Rörstrand, glaserat stengods, signerad Rörstrand G.N, medföljer sockel av trä, längd 23 cm

Bruksslitage

835975

2020-11-10