Jörgen Fogelquist oljemålning

Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005): "Flykt", monogramsignerad och daterad -57, olja på duk, ca 44x50 cm

835976

2020-11-10