Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERT HOFFSTEN (1888-1927), Mansporträtt, signerad, A. Hoffsten, olja på duk, ca 46x37 cm
Färgbortfall, ytslitage
835993
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här