Albert Hoffsten olja på duk

Albert Hoffsten olja på duk
Albert Hoffsten olja på duk
Albert Hoffsten olja på duk
Albert Hoffsten olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT HOFFSTEN (1888-1927), Mansporträtt, signerad, A. Hoffsten, olja på duk, ca 46x37 cm

Färgbortfall, ytslitage

835993

2020-11-10