Christian Dior kuvertväska

Christian Dior kuvertväska
Christian Dior kuvertväska
Christian Dior kuvertväska
Christian Dior kuvertväska
Christian Dior kuvertväska
Christian Dior kuvertväska
Christian Dior kuvertväska
Christian Dior kuvertväska

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, kuvertväska, ca 1960-/1970-tal, mörkblått läder med detaljer i rips, dekorerad med 2 rosetter, ca 13,5x29 cm

Lättare bruksslitage

836003

2020-11-08