Flicka med infäste oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Flicka med linfäste, bär signatur, olja på duk, ca 85x48 cm

Krackeleringar

836004

2020-11-06