Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, porträtt av kvinna med lagerkrans, möjligen allegorisk figur, olja på duk, senare dubblerad, ca 55x43 cm
Färgbortfall (i kanterna), krackelyr, retuscher
836011
2020-11-10