Ljuskrona mässing

Ljuskrona mässing
Ljuskrona mässing
Ljuskrona mässing
Ljuskrona mässing
Ljuskrona mässing
Ljuskrona mässing

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, med 5 ljusarmar, höjd ca 64, totalhöjd 125, diameter 66 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage

836026

2020-11-10