STIG LINDBERG & DAVID ROSÈN soffbord

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STIG LINDBERG & DAVID ROSÈN, "Karneval", soffbord, Gustavsberg & Nordiska Kompaniet, ur Triva-serien, 1959, stomme av ek, emaljerad skiva med karnevalsmotiv i svart mot rött, signerad Stig L. Längd 135 cm, bredd 47,5 cm, höjd 50,5 cm

Bruksslitage, fläckar,

836037

2020-11-10