Golvlampa sent 1900-tal

Golvlampa sent 1900-tal
Golvlampa sent 1900-tal
Golvlampa sent 1900-tal
Golvlampa sent 1900-tal
Golvlampa sent 1900-tal
Golvlampa sent 1900-tal
Golvlampa sent 1900-tal
Golvlampa sent 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets slut, stomme i borstad metall och krom, ledad arm, höjd ca 120-172 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage, något sned arm

836039

2020-11-10