Barskåp 1950-tal

Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal
Barskåp 1950-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

BARSKÅP, mahogny samt mahognyfanér, två dörrpar med bakomliggande inredning med hyllor, spegelglas, samt belysning, höjd 120, bredd 113, djup 43 cm

Smärre slitage, skivans bakre kant med skador i fanér, ett löst spegelglas invändigt samt spridda fläckar, beslag till nyckelhålet saknas, repor, SAV garanterar inte funktionen på elen

836047

2020-11-11