Johan Ossian Andersson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Marinmotiv med båtar, signerad Th Sandström (konsthandlare Theodor Sandström), olja på duk, ca 76x115 cm

Krackeleringar, enstaka tryckskador

836051

2020-11-06