Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
KANDELABRAR, 2 st, snarlika, sk skördeljusstakar, Frankrike, omkring 1900, förgylld brons, höjd ca 42-46 cm ornament saknas
Ytslitage, ornament saknas
836053
2020-11-16