Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

KANDELABRAR, 2 st, snarlika, sk skördeljusstakar, Frankrike, omkring 1900, förgylld brons, höjd ca 42-46 cm ornament saknas

Ytslitage, ornament saknas

836053

2020-11-16