Sjöö Sandström herrarmbandsur
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SJÖÖ SANDSTRÖM, armbandsur, "VW Limited Edition", stål, quartz, safirglas, datum, kronograf, serienr. 062, originalgummiarmband med stålspänne, diameter 43 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, repor och slitage
836067
2020-11-07