KG Nilsson

KG Nilsson
KG Nilsson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KG NILSSON (född 1942): " Vågspel" , litografi, 36/120, signerad, 36/120 höjd ca 20,5x22 cm

836076

2020-11-07