Sixten Haage

Sixten Haage
Sixten Haage

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SIXTEN HAAGE (född 1926): fönster, etsning, signerad och numrerad 189/250, plåtstorlek 28,5 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

836079

2020-11-16