Stig Dellert oljemålning

Stig Dellert oljemålning
Stig Dellert oljemålning
Stig Dellert oljemålning
Stig Dellert oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG DELLERT, abstrakt komposition, signerad samt daterad 58, olja på pannå, ca 45x55 cm

Några repor

836083

2020-11-13