Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARIN PERSSON (1891-1971): (2) träsnitt, växter, signerade och numrerad 254/310 samt 160/310, bildstorlek ca 28 x 20,5 cm respektove 24 x 17 cm.
Gulnade, ej examinerad ur ram.
836086
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här