Karin Persson

Karin Persson
Karin Persson
Karin Persson
Karin Persson
Karin Persson
Karin Persson

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

KARIN PERSSON (1891-1971): (2) träsnitt, växter, signerade och numrerad 254/310 samt 160/310, bildstorlek ca 28 x 20,5 cm respektove 24 x 17 cm.

Gulnade, ej examinerad ur ram.

836086

2020-11-16