Norell fåtöljer Leo

Norell fåtöljer Leo
Norell fåtöljer Leo
Norell fåtöljer Leo
Norell fåtöljer Leo
Norell fåtöljer Leo
Norell fåtöljer Leo

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Leo", Marie Norell Möller för Norell, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, armlän med läderlagningar

836089

2020-11-07