Jürgen Boberg etsningar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JÖRGEN BOBERG (född 1940): (3) etsningar, kompositioner, 2 av dem signerade och numrerade 120/290 samt E.T.II, plåtstorlekar 16 x 8, 23 x 8,5 respektive 40,5 x 27,5 cm.
Enstaka fläckar, ej examinerade ur ram.
836098
2020-11-16