Jürgen Boberg etsningar

Jürgen Boberg etsningar
Jürgen Boberg etsningar
Jürgen Boberg etsningar
Jürgen Boberg etsningar
Jürgen Boberg etsningar
Jürgen Boberg etsningar
Jürgen Boberg etsningar
Jürgen Boberg etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JÖRGEN BOBERG (född 1940): (3) etsningar, kompositioner, 2 av dem signerade och numrerade 120/290 samt E.T.II, plåtstorlekar 16 x 8, 23 x 8,5 respektive 40,5 x 27,5 cm.

Kuntoraportti

Enstaka fläckar, ej examinerade ur ram.

836098

Päivämäärä:

2020-11-16