Hans Bellmer

Hans Bellmer
Hans Bellmer

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

HANS BELLMER (1902-1975): Komposition, etsning på japanpapper, signerad och numrerad 63/100, plåtstorlek 31,5 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

836100

2020-11-16