Björn Brusewitz

Björn Brusewitz
Björn Brusewitz

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN BRUSEWITZ (född 1948): Figurkomposition, etsning, signerad, daterad 1980 samt numrerad Et, plåtstorlek 39,5 x 59,5 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synluga skador.

836104

2020-11-16