Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN BRUSEWITZ (född 1948): Figurkomposition, etsning, signerad, daterad 1980 samt numrerad Et, plåtstorlek 39,5 x 59,5 cm.
Ej examinerad ur ram, inga synluga skador.
836104
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här