Wilhelm Wik gouache

Wilhelm Wik gouache
Wilhelm Wik gouache

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): Komposition, signerad och daterad Wilhelm Wik -75, gouache på 5 delat papper, 29x120 cm

836107

2020-11-07