Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, troligen England, 1700/1800-tal, mahognyfanér, höjd 105, 99x 54 cm, nyckel finns

Slitage, ytskador, sprickor, fanérlagningar, solblekt

836110

2020-11-07