Ernst Fuchs

Ernst Fuchs
Ernst Fuchs

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST FUCHS (född 1930): Figurkomposition, färgetsning, signerad och numrerad 44/100, plåtstorlek ca 39 x 23,5 cm.

Mindre fläckar, ej examinerad ur ram.

836111

2020-11-16