Børge Mogensen fåtölj och fotpall

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, ´´slædestol´´ fåtölj samt fotpall, 1900-talets andra hälft, modell nummer 2254, ek med lösa stoppade kuddar klädda i tyg

Smärre slitage

836119

2020-11-15