Jürgen von Konow

Jürgen von Konow
Jürgen von Konow

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JÜRGEN VON KONOW (Sverige,1915-1959), Sydlänsk by, färglitografi, signerad, daterad 1955 samt numrerad 303/310, bildstorlek ca 38 x 52,5 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

836121

2020-11-16