Slagbord England

Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, mahogny, England, 1900-talets andra hälft, lejontassar, på hjultrissor, etikettmärkt, höjd ca 74, 100x21, slagen ca 59 cm

Bruksslitage

836137

2020-11-08