Palle Nielsen

Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

PALLE NIELSEN (1920-2000): (2) Figurkompositioner, träsnitt, signerade och daterade 75 respektive 53, en av dem numrerad ET, bildstorlek ca 8 x 11 respektive 12 x 16,5 cm.

Ej examinerade ur ram.

836142

2020-11-16