Palle Nielsen
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
PALLE NIELSEN (1920-2000): (2) Figurkompositioner, träsnitt, signerade och daterade 75 respektive 53, en av dem numrerad ET, bildstorlek ca 8 x 11 respektive 12 x 16,5 cm.
Ej examinerade ur ram.
836142
2020-11-16