Orentmatta täbriz

Orentmatta täbriz
Orentmatta täbriz
Orentmatta täbriz
Orentmatta täbriz
Orentmatta täbriz
Orentmatta täbriz

Klubbat för:

8 200 SEK

10 000 SEK

ORIENTMATTA, tabriz, semiantik, signerad, ca 240x340 cm

visst ålderrelaterat slitage, nytvättad

836159

2020-11-13