Supkoppar

Supkoppar
Supkoppar
Supkoppar
Supkoppar
Supkoppar
Supkoppar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SUPKOPPAR, 6 st, silver, Cesons, Göteborg, 1900-talets andra hälft, invändigt förgyllda, hamrad yta, uppsvängd hänkel, höjd 5 cm, total vikt ca 174 g

Mindre bruksslitage.

836177

2020-11-16