Vicke Lindstrand vas

Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Kosta, rött underfång med dekor inneslutna luftbubblor, signerad "Kosta LH 1333", höjd 27,5 cm.

Bruksslitage.

836195

2020-11-16