Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BÄGARE, 5 st., silver, CG Hallberg samt GAB, Sverige 1900-tal, delvis invändigt förgylld, höjd ca 6,5-9 cm, vikt ca 330 g
Zustandsbeschreibung
Slitage, gravyr
836197
2020-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner