Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BÄGARE, 5 st., silver, CG Hallberg samt GAB, Sverige 1900-tal, delvis invändigt förgylld, höjd ca 6,5-9 cm, vikt ca 330 g

Zustandsbeschreibung

Slitage, gravyr

836197

2020-11-10