Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, brons, man med häst, signerad Jim Frankler?, numrerad 8/20 samt daterad 83, höjd 12 cm.

Sedvanligt ytslitage.

836199

2020-11-16