Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, brons, man med häst, signerad Jim Frankler?, numrerad 8/20 samt daterad 83, höjd 12 cm.
Sedvanligt ytslitage.
836199
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här