Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-talets slut, förgylld och patinerad brons, höjd ca 27,5 cm

1 något sned

836202

2020-11-07