Ring vitguld diamanter

Ring vitguld diamanter
Ring vitguld diamanter
Ring vitguld diamanter
Ring vitguld diamanter
Ring vitguld diamanter
Ring vitguld diamanter
Ring vitguld diamanter
Ring vitguld diamanter
Ring vitguld diamanter
Ring vitguld diamanter

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RING, 18 k vitguld med svensk importstämpel, diamanter, totalt ca 1,06 ct, storlek 16,75/52, vikt ca 6 g

Míndre repor, smärre slitage

836204

2020-11-10