Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
RING, 18 k vitguld med svensk importstämpel, diamanter, totalt ca 1,06 ct, storlek 16,75/52, vikt ca 6 g
Míndre repor, smärre slitage
836204
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här