Stop och fat tenn

Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn
Stop och fat  tenn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, 2 st, SKÅLFAT, tenn, 1800-tal, ett stop märkt Ekkström Örebro fatet med otydliga stämplar Örebro, stopens höjd ca 19-22 cm

Skador och lagningar

836205

2020-11-07