Matbord 10 stolar
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 10 st., gustaviansk stil, 1900-talets första del, vitmålat, kannelyrer, fleuroner, 3 iläggsskivor, stolarnas sitthöjd 45 cm, bordets höjd ca 73 cm
Bruksslitage, en iläggsskiva med skada
836221
2020-11-10