Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, Kina, antik, ca 190x112 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, lagningar, hål
836225
2020-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner