Sixten Holmgren oljemålning

Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIXTEN HOLMGREN (född 1906) "Vintersol", signerad, olja på duk, ca 49x64 cm

836229

2020-11-10