STAFFAN HALLSTRÖM: Julkort med riksvapnet
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Julkort med riksvapnet och ingens hundar, signerad som julhälsning "God Jul 1968 önskar S Hallström", akvarell och blyerts, ca 12x14 cm.
PROVENIENS
Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.
836230
2020-12-19