STAFFAN HALLSTRÖM: Julkort med riksvapnet

Klubbat för:

3 200 SEK

2 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Julkort med riksvapnet och ingens hundar, signerad som julhälsning "God Jul 1968 önskar S Hallström", akvarell och blyerts, ca 12x14 cm.

PROVENIENS

Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.

836230

2020-12-19