LAMM Martin: Karikatyr av Ernst Hugo Järegård

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

MARTIN LAMM (1929-83): Karikatyr av Ernst Hugo Järegård, signerad Lamm, tusch på papper,

PROVENIENS

Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.

Kuntoraportti

836232

Päivämäärä:

2020-12-19