LAMM Martin: Karikatyr av Ernst Hugo Järegård
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MARTIN LAMM (1929-83): Karikatyr av Ernst Hugo Järegård, signerad Lamm, tusch på papper,
PROVENIENS
Ernst Hugo Järegård, därefter i arv inom familjen.
Kuntoraportti
836232
Päivämäärä:
2020-12-19